Новости проекта
Перенос и удаление уроков
Внесение изменений в личные данные
Голосование
Нравится Вам наш сайт ?
Всего 170 человек

Организация шестого дня

Дата: 14 сентября 2017 в 20:29, Обновлено 26 мая 2018 в 09:32
План работы ў шосты школьны дзень
26.05.2018
Час
Мерапрыемства
Удзельнікі
Месца правядзення
Адказныя
8.00-8.45
Гурток “Авіямадэліраванне”
6-10 класы
Кабінет №7
Палховіч Ю.Г.
9.00-9.45
Гурток “Музейныя старонкі”
7-8 класы
Кабінет №12, музей
Марчанка А.А.
9.00-10.45
Гурток “Разьба па дрэву”
6-10 класы
Кабінет №7
Палховіч Ю.Г.
9.00-9.45
Ф-ў “Творчая майстэрня”
6 клас
Кабінет №1
Ракевіч Н.А.
9.00-10.00
Рэпетыцыя лінейкі “Апошні званок”
9-11 класы
кабінет №19
Бяляўская Т.Г.
9.00-13.00
Работа камп’тарнага класа. Гульні на развіцце ўвагі.
1-9 класы
кабінет №12
Марчанка А.А.
9.50-10.10
Гутарка “Бяспечныя канікулы – выдатныя канікулы”
1-4 класы
кабінет №12
Ракевіч Н.А.
10.20-11.00
Спартыўныя гульні на свежым паветры
1- 9 класы
Стадыён
Панасік А.В.
9.00.-14.00
Вучэбныя заняткі
11 клас
Дзярэчынскі ВВК
Настаўнікі-прадметнікі
16.00-17.45
Гурток “Спартыўны”
8-11 класы
Спартыўны пакой
Кавалевіч А.М.
20.00-22.00
Работа
настаўніцка-бацькоўскага патруля
ВВС
мікрараён школы
Ракевіч В.І.,
бацькі 1 класа
9.00-13.00
работа музычнай школы
вучні школы
кабінет
№14-15
настаўнікі музычнай школы
                                                                         Работа СППС
8.00-9.00
Кансультацыйная субота
Бацькі
Кабінет № 21
Панасік А.В.
9.00-10.00
Карэкцыйныя заняткі з вучнямі АПФР
Вучні школы
Кабінет № 21
Панасік А.В.
Раённыя мерапрыемствы
25-26.05.
Раённы турыстычны злет вучняў
Вучні  5-9 класаў
 лясны масіў в.Збляны
Бурак В.І.
Генюш М.Ю.
Шара А.У.
19.05.2018
Час
Мерапрыемства
Удзельнікі
Месца правядзення
Адказныя
8.00-8.45
Гурток “Авіямадэліраванне”
6-10 класы
Кабінет №7
Палховіч Ю.Г.
9.00-9.45
Гурток “Музейныя старонкі”
7-8 класы
Кабінет №14, музей
Марчанка А.А.
9.00-10.45
Гурток “Разьба па дрэву”
6-10 класы
Кабінет №7
Палховіч Ю.Г.
9.00-9.45
Ф-ў “Творчая майстэрня”
6 клас
Кабінет №1
Ракевіч Н.А.
9.50-10.30.
Свята “Мая сям’я – маё багацце”
1-10  класы
Кабінет № 6
Нагула Ж.Г.
Снітко Н.П.
10.40-11.30
Спаборніцтвы па баскетболу
5-10 класы
Стадыён
Нагула Ж.Г.
10.40-12.00
Спартыўныя гульні на свежым паветры
1-4 класы
Стадыён
Снітко Н.П.
9.00.-14.00
Вучэбныя заняткі
11 клас
Дзярэчынскі ВВК
Настаўнікі-прадметнікі
16.00-17.45
Гурток “Спартыўны”
8-11 класы
Спартыўны пакой
Кавалевіч А.М.
                                                             Работа СППС
8.00-9.00
Кансультацыйная субота
Бацькі
Кабінет № 21
Панасік А.В.
9.00-10.00
Карэкцыйныя заняткі з вучнямі АПФР
Вучні школы
Кабінет № 21
Панасік А.В.
Раённыя мерапрыемствы
10.00
“Мнагабор’е”
Вучні  5-7 класаў
Сш №3
 г.п. Зэльва
Бурак В.І.
Дзень здароўя
12.05.2018
Час
Мерапрыемства
Удзельнікі
Месца правядзення
Адказныя
8.00-8.45
Гурток “Авіямадэліраванне”
6-10 класы
Кабінет №7
Палховіч Ю.Г.
9.00-9.45
Гурток “Музейныя старонкі”
7-8 класы
Кабінет №14, музей
Марчанка А.А.
9.00-10.45
Гурток “Разьба па дрэву”
6-10 класы
Кабінет №7
Палховіч Ю.Г.
9.00-9.45
Ф-ў “Творчая майстэрня”
6 клас
Кабінет №1
Ракевіч Н.А.
9.00-10.00
Работа спартыўнага клуба “Алімп”
2-10 клас
Стадыён  
Бурак В.І.
10.30-11.20
Сямейная спартакіяда "Мама, я – спартыўная сям’я"
1-10 класы
Стадыён
Бурак В.І.
Нагула Ж.Г.
Бяляўская Т.Г.
11.30-12.00
Спартыўныя гульні на свежым паветры
1-5  класы
Кабінет №12
Нагула Ж.Г.
9.00.-14.00
Вучэбныя заняткі
11 клас
Дзярэчынскі ВВК
Настаўнікі-прадметнікі
15.00-16.45
Гурток “Спартыўны”
8-11 класы
Спартыўны пакой
Кавалевіч А.М.
                                                             Работа СППС
8.00-9.00
Кансультацыйная субота
Бацькі
Кабінет № 21
Панасік А.В.
9.00-10.00
Карэкцыйныя заняткі з вучнямі АПФР
Вучні школы
Кабінет № 21
Панасік А.В.
Дзень патрыёта
05.05.2018 
Час
Мерапрыемства
Удзельнікі
Месца правядзення
Адказныя
8.00-8.45
Гурток “Авіямадэліраванне”
6-10 класы
Кабінет №7
Палховіч Ю.Г.
9.00-9.45
Гурток “Музейныя старонкі”
7-8 класы
Кабінет №14, музей
Марчанка А.А.
9.00-10.45
Гурток “Разьба па дрэву”
6-10 класы
Кабінет №7
Палховіч Ю.Г.
9.00-9.45
Ф-ў “Творчая майстэрня”
6 клас
Кабінет №1
Ракевіч Н.А.
09.00-9.50
Музыкальная гасцінная “З Днём Перамогі”
4-8  класы
Кабінет №12
Генюш М.Ю.
10.00-10.50
Спаборніцтвы па легкай атлетыцы “Гульні пераможцаў”
1-5 класы
Стадыён
Бурак В.І.
Чэчат А.І.
11.00-12.30
Таварысцкая сустрэча па футболу каманды ДЮСШ і каманды Галынкаўская СШ
2-8 класы
Стадыён
Бурак В.І.
Чэчат А.І.
9.00.-14.00
Вучэбныя заняткі
11 клас
Дзярэчынскі ВВК
Настаўнікі-прадметнікі
15.00-16.45
Гурток “Спартыўны”
8-11 класы
Спартыўны пакой
Кавалевіч А.М.

                                                             Работа СППС

8.00-9.00

Кансультацыйная субота

Бацькі

Кабінет № 21

Панасік А.В.

9.00-10.00

Карэкцыйныя заняткі з вучнямі АПФР

Вучні школы

Кабінет № 21

Панасік А.В.

Дзень экалагічных ведаў  
28.04.2018
Час
Мерапрыемства
Удзельнікі
Месца правядзення
Адказныя
8.00-8.45
Гурток “Авіямадэліраванне”
6-10 класы
Кабінет №7
Палховіч Ю.Г.
9.00-9.45
Гурток “Музейныя старонкі”
7-8 класы
Кабінет №14, музей
Марчанка А.А.
9.00-10.45
Гурток “Разьба па дрэву”
6-10 класы
Кабінет №7
Палховіч Ю.Г.
9.00-9.45
Ф-ў “Творчая майстэрня”
6 клас
Кабінет №1
Ракевіч Н.А.
9.30-10.40
Віктарына “Загадкі прыроды”
1-4 класы
Кабінет №6
Шляжка В.Л.
11.00-12.00
Экалагічнае свята, прысвечанае Дню Зямлі
5-10 класы
Кабінет №12
Шара А.У.
11.00-12.00
Спартыўныя гульні на свежым паветры
1-4 класы
Стадыён 

Шляжка В.Л. 

9.00.-14.00
Вучэбныя заняткі
11 клас
Дзярэчынскі ВВК
Настаўнікі-прадметнікі
15.00-16.45
Гурток “Спартыўны”
8-11 класы
Спартыўны пакой
Кавалевіч А.М.
                                                                         Работа СППС
8.00-9.00
Кансультацыйная субота
Бацькі
Кабінет № 21
Панасік А.В.
9.00-10.00
Карэкцыйныя заняткі з вучнямі АПФР
Вучні школы
Кабінет № 21
Панасік А.В.
Раённыя мерапрыемствы
10.00
Ваенна-патрыятычная гульня “Зарніца”
Вучні 7-8 класаў
АЛ “Блакітная хваля”
Генюш М.Ю.
Бурак В.І.
10.00
Алімпіяда па беларускай мове
Вучні школы
Гімназія №1 гп Зэльва
Снітко Н.П.
Дзень бяспечнасці на дарозе 
21.04.2018
Час
Мерапрыемства
Удзельнікі
Месца правядзення
Адказныя
8.00-8.45
Гурток “Авіямадэліраванне”
6-10 класы
Кабінет №7
Палховіч Ю.Г.
9.00-10.40
Гурток “Разьба па дрэву”
6-10 класы
Кабінет №7
Палховіч Ю.Г.
9.00-9.45
Гурток “Музейныя старонкі”
7-8 класы
Кабінет №12, музей
Марчанка А.А.
9.00-9.45
Ф-ў “Творчая майстэрня”
6 клас
Кабінет №1
Ракевіч Н.А.
11.00-12.30
Спартыўныя заняткі “Нескучная субота”
1-11 класы
в. Вострава
Генюш М.Ю.
10.00-11.00
Квэст-гульня па правілам дарожнага руху для малодшых школьнікаў
1-4 класы
Стадыён
 Ракевіч В.І.
10.50-11.50
Конкурсы атрада ЮІД “Бяспечная дарога”
5-10 класы
Стадыён
Ракевіч В.І.
Палховіч Ю.Г.
9.00.-14.00
Вучэбныя заняткі
11 клас
Дзярэчынскі ВВК
Настаўнікі-прадметнікі
15.00-16.45
Гурток “Спартыўны”
8-11 класы
Спартыўны пакой
Кавалевіч А.М.
Работа СППС
8.00-9.00
Кансультацыйная субота
Бацькі
Кабінет № 21
Панасік А.В.
9.00-10.00
Карэкцыйныя заняткі з вучнямі АПФР
Вучні школы
Кабінет № 21

Панасік А.В.

Дзень здароўя
14.04.2018
Час
Мерапрыемства
Удзельнікі
Месца правядзення
Адказныя

8.00-8.45

Гурток “Авіямадэліраванне”

6-10 класы

Кабінет №7

Палховіч Ю.Г.
9.00-10.45
Гурток “Разьба па дрэву”
6-10 класы
Кабінет №7
Палховіч Ю.Г.
10.50- 11.50
Спартыўнае свята “Дзень здароўя”
2-8 класы
Спартыўны пакой,стадыён
Панасік А.В.
10.00-10.50
Спартыўнае свята “Дзень здароўя”
1-4 клас
Спартыўны пакой,стадыён
Нагула Ж.Г.
11.00-11.50
Спартыўныя гульні “Вяселы мячык”
1-4 клас
Спартыўны пакой,стадыён
Нагула Ж.Г.
9.00.-14.00
Вучэбныя заняткі
11 клас
Дзярэчынскі ВВК
Настаўнікі-прадметнікі
15.00-16.45
Гурток “Спартыўны”
8-11 класы
Спартыўны пакой
Кавалевіч А.М.
                                                                         Работа СППС
8.00-9.00
Кансультацыйная субота
Бацькі
Кабінет № 21
Панасік А.В.
9.00-10.00
Карэкцыйныя заняткі з вучнямі АПФР
Вучні школы
Кабінет № 21
Панасік А.В.
Раённыя мерапрыемствы
10.00
Спартыўна-масавае мерапрыемства “300 талентаў для Каралевы”
Вучні 2-6 класаў
ДЮСШ  г.п. Зэльва
Бурак В.І.
Кароза А.В.
10.00
Конкурс агідбрыгад “Запалі вогнішча дабрыні”
Вучні школы
СШ №3 г.п. Зэльва
Генюш М.Ю.
10. 00
Навукова практычныя канфеенцыі
Вучні школы
Гімназія №1
г.п. Зэльва
Кавалевіч А.М.
Марчанка А.А.
Ракевіч Н.А.

Сусветны дзень здароўя 

07.04.2018

Час

Мерапрыемства

Удзельнікі

Месца правядзення

Адказныя

8.00-8.45

Гурток “Авіямадэліраванне”

6-10 класы

Кабінет №7

Палховіч Ю.Г.

9.00-10.40

Гурток “Разьба па дрэву”

6-10 класы

Кабінет №7

Палховіч Ю.Г.

9.00-9.45

Гурток “Музейныя старонкі”

7-8 класы

Кабінет №12, музей

Марчанка А.А.

9.00-9.45

Ф-ў “Творчая майстэрня”

6 клас

Кабінет №1

Ракевіч Н.А.

11.00-12.30

Спартыўныя заняткі “Нескучная субота”

1-11 класы

в. Вострава

Бяляўская Т.Г.

10.00-11.00

Спаборніцтвы да Сусветнага дня здароўя “Малыя алімпійскія гульні”

1-4 класы

Стадыён

 Кабрынец Д.М.

Генюш М.Ю.

11.00-12.00

Спаборніцтвы да Сусветнага дня здароўя “Малыя алімпійскія гульні”

5-10 класы

Стадыён

Снітко Н.П.

Генюш М.Ю.

10.00-12.00

Мерапрыемства  экалагічнага атрада.

Экалагічная акцыя “Чысты лес”

 Члены клуба

Кабінет № 9

Худзяева М.М.

9.00.-14.00

Вучэбныя заняткі

11 клас

Дзярэчынскі ВВК

Настаўнікі-прадметнікі

15.00-16.45

Гурток “Спартыўны”

8-11 класы

Спартыўны пакой

Кавалевіч А.М.

Работа СППС

8.00-9.00

Кансультацыйная субота

Бацькі

Кабінет № 21

Панасік А.В.

9.00-10.00

Карэкцыйныя заняткі з вучнямі АПФР

Вучні школы

Кабінет № 21

Панасік А.В.

Дзень добрых спраў і творчых забаў
24.03.2018
Час
Мерапрыемства
Удзельнікі
Месца правядзення
Адказныя
8.00-8.45
Гурток “Авіямадэліраванне”
6-10 класы
Кабінет №7
Палховіч Ю.Г.
9.00-9.45
Гурток “Музейныя старонкі”
7-8 класы
Кабінет №12, музей
Марчанка А.А.
9.00-9.45
Ф-ў “Творчая майстэрня”
6 клас
Кабінет №1
Ракевіч Н.А.
9.00-10.00
Работа спартыўнага клуба “Алімп”
3-9 класы
Кабінет №6
Буряк В.І.
11.00-12.30
Спартыўныя заняткі “Нескучная субота”
1-11 класы
в. Вострава
Генюш М.Ю.
10.00-11.00
Летняе шматбор’е дапрызыўнікоў
9-11 класы
Кабінет №6
Бурак В.І.
11.00-12.00
Спартыўныя гульні на свежым паветры
1-5 класы
Стадыён
Бурак В.І.
10.00-12.00
Выстава дэкаратыўна-прыкладной творчасці навучэнцаў  “Скарбонка талентаў”
Майстар-клас “Скарбонка талентаў”
1-8  класы
Кабінет № 9
Худзяева М.М.
10.00-13.00
Экскурсія ў г.Слонім
6-7 классы
Г. Слонім
Панасік А.В.
Палховіч Ю.Г.
9.00.-14.00
Вучэбныя заняткі
11 клас
Дзярэчынскі ВВК
Настаўнікі-прадметнікі
15.00-16.45
Гурток “Спартыўны”
8-11 класы
Спартыўны пакой
Кавалевіч А.М.
Работа СППС
8.00-9.00
Кансультацыйная субота
Бацькі
Кабінет № 21
Панасік А.В.
9.00-10.00
Карэкцыйныя заняткі з вучнямі АПФР
Вучні школы
Кабінет № 21
Панасік А.В.
Дзень спорту
17.03.2018
Час
Мерапрыемства
Удзельнікі
Месца правядзення
Адказныя
8.00-8.45
Гурток “Авіямадэліраванне”
6-10 класы
Кабінет №7
Палховіч Ю.Г.
9.00-9.45
Гурток “Музейныя старонкі”
7-8 класы
Кабінет №14, музей
Марчанка А.А.
9.00-10.45
Гурток “Разьба па дрэву”
6-10 класы
Кабінет №7
Палховіч Ю.Г.
9.00-9.45
Ф-ў “Творчая майстэрня”
6 клас
Кабінет №1
Ракевіч Н.А.
10.00-11.30
Спартыўныя заняткі “Нескучная субота”
1-11 класы
в. Вострава
Чэчат А.І.
9.30-10.40
Спаборніцтвы ГФАК РБ
2-8 класы
Кабінет №6
Бурак В.І.
Кароза А.В.
11.00-12.00
Інтэлектуальны турнір “Што? Дзе? Калі?”
7-8 класы
Кабінет №12
Генюш М.Ю.
11.00-12.00
Спартыўнае свята “О спорт,  ты  - мір”
1-6 класы
Кабінет №6
Бурак В.І.
Кароза А.В.
9.00.-14.00
Вучэбныя заняткі
11 клас
Дзярэчынскі ВВК
Настаўнікі-прадметнікі
15.00-16.45
Гурток “Спартыўны”
8-11 класы
Спартыўны пакой
Кавалевіч А.М.
                                                                         Работа СППС
8.00-9.00
Кансультацыйная субота
Бацькі
Кабінет № 21
Панасік А.В.
9.00-10.00
Карэкцыйныя заняткі з вучнямі АПФР
Вучні школы
Кабінет № 21
Панасік А.В.
Раённыя мерапрыемствы
10.00
Дзень прафінфармавання
Вучні 9, 11 класаў
СШ №3 г.п. Зэльва
Кавалевіч А.М.
10.00
Раённае фальклорна-экалагічнае свята “Саракі”
Вучні школы
СШ №3 г.п. Зэльва

Худзяева М.М.

Дзень здароўя 
10.03.2018
Час
Мерапрыемства
Удзельнікі
Месца правядзення
Адказныя
8.00-8.45
Гурток “Авіямадэліраванне”
6-10 класы
Кабінет №7
Палховіч Ю.Г.
9.00-10.45
Гурток “Разьба па дрэву”
6-10 класы
Кабінет №7
Палховіч Ю.Г.
9.00-9.45
Гурток “Музейныя старонкі”
7-8 класы
Кабінет №12, музей
Марчанка А.А.
9.00-9.45
Ф-ў “Творчая майстэрня”
6 клас
Кабінет №1
Ракевіч Н.А.
11.00-12.30
Спартыўныя заняткі “Нескучная субота”
1-11 класы
в. Вострава
Палховіч Ю.Г.
10.00-11.00
Спартыўныя спаборніцтвы «Усе на старт!"»
1-5 класы
Кабінет №6
Генюш М.Ю.
Бурак В.І. Кавалевіч А.М.
11.00-12.00
Конкурсная праграма “Будзь спартыўным і здаровым”
6-11 класы
Кабінет №6
Генюш М.Ю.
Кавалевіч А.М.
Бурак В.І.
9.00.-14.00
Вучэбныя заняткі
11 клас
Дзярэчынскі ВВК
Настаўнікі-прадметнікі
15.00-16.45
Гурток “Спартыўны”
8-11 класы
Спартыўны пакой
Кавалевіч А.М.
Работа СППС
8.00-9.00
Кансультацыйная субота
Бацькі
Кабінет № 21
Панасік А.В.
9.00-10.00

Карэкцыйныя заняткі з вучнямі АПФР

Вучні школы

Кабінет № 21

Панасік А.В.

Дзень прыгажосці
03.03.2018
Час
Мерапрыемства
Удзельнікі
Месца правядзення
Адказныя
8.00-8.45
Гурток “Авіямадэліраванне”
6-10 класы
Кабінет №7
Палховіч Ю.Г.
9.00-9.45
Гурток “Музейныя старонкі”
7-8 класы
Кабінет №14, музей
Марчанка А.А.
9.00-9.45
Ф-ў “Творчая майстэрня”
6 клас
Кабінет №1
Ракевіч Н.А.
10.00-11.30
Спартыўныя заняткі “Нескучная субота”
1-11 класы
в. Вострава
Шара А.У.
10.00-10.40
Конкурс “Гаспадынькі”
1-5 класы
Кабінет №12
Генюш М.Ю.
Бяляўская Т.Г.
11.00-12.00
Шоў-праграма «Прыгажосць і здароўе»
6-11 класы
Кабінет №6
Генюш М.Ю.
Бяляўская Т.Г.
На працягу дня
Акцыя “Свята ў кожны дом”(віншаванне састарэлых людзей  са святам вясны.)
6-9  класы
Тэрыторыя мікрараёна
Класныя кіраўнікі
9.00.-14.00
Вучэбныя заняткі
11 клас
Дзярэчынскі ВВК
Настаўнікі-прадметнікі
15.00-16.45
Гурток “Спартыўны”
8-11 класы
Спартыўны пакой
Кавалевіч А.М.
                                                                         Работа СППС
8.00-9.00
Кансультацыйная субота
Бацькі
Кабінет № 21
Панасік А.В.
9.00-10.00
Карэкцыйныя заняткі з вучнямі АПФР
Вучні школы
Кабінет № 21
Панасік А.В.
Раённыя мерапрыемствы
10.00
Абласныя спаборніцтвы
Вучні 6  класаў
г. Ваўкавыск  
Бурак В.І.
10.00
Конкурс “Школа бяспечнасці”
Вучні школы
СШ №2 г.п. Зэльва
Палховіч Ю.Г.
10.00
 Конкурс  агідбрыгад «Прафілактыка негатыўных
праяў у падлеткавым асяроддзі»
Вучні 8-9 класа
СШ №2 г.п. Зэльва
Шляжка В.Л.
Дзень, прысвечаны 100-годдзю беларускіх узброенных сіл
24.02.2018
Час
Мерапрыемства
Удзельнікі
Месца правядзення
Адказныя
8.00-8.45
Гурток “Авіямадэліраванне”
6-10 класы
Кабінет №7
Палховіч Ю.Г.
9.00-9.45
Гурток “Музейныя старонкі”
7-8 класы
Кабінет №14, музей
Марчанка А.А.
9.00-10.45
Гурток “Разьба па дрэву”
6-10 класы
Кабінет №7
Палховіч Ю.Г.
9.00-9.45
Ф-ў “Творчая майстэрня”
6 клас
Кабінет №1
Ракевіч Н.А.
10.00-11.30
Спартыўныя заняткі “Нескучная субота”
1-11 класы
в. Вострава
Чэчат А.І.
10.00-10.40
Ток-шоў «Здароўе - твой поспех»
5-8 класы
Кабінет №12
Генюш М.Ю.
11.00-12.00
Гульнявая праграма “Ану-ка, хлопчыкі”
1-8 класы
Кабінет №6
Бурак В.І. Палховіч Ю.Г.
Генюш М.Ю.
На працягу дня
Аперацыі  “Абеліск”, “Клопат”
6-9  класы
Тэрыторыя мікрараёна
Класныя кіраўнікі
9.00.-14.00
Вучэбныя заняткі
11 клас
Дзярэчынскі ВВК
Настаўнікі-прадметнікі
15.00-16.45
Гурток “Спартыўны”
8-11 класы
Спартыўны пакой
Кавалевіч А.М.
                                                                         Работа СППС
8.00-9.00
Кансультацыйная субота
Бацькі
Кабінет № 21
Панасік А.В.
9.00-10.00
Карэкцыйныя заняткі з вучнямі АПФР
Вучні школы
Кабінет № 21
Панасік А.В.
Рэжым работы камп’ютарнага кабінета ў шосты школьны дзень
9.00 - 13.00 ( Марчанка А.А.)
Дзень прафілактыкі грыпу
17.02.2018
Час
Мерапрыемства
Удзельнікі
Месца правядзення
Адказныя
8.00-9.00
Гурток “Авіямадэліраванне”
6-10 класы
Кабінет №7
Палховіч Ю.Г.
9.00-10.00
Гурток “Музейныя старонкі”
7-8 класы
Кабінет №14, музей
Марчанка А.А.
9.00-11.00
Гурток “Разьба па дрэву”
6-10 класы
Кабінет №7
Палховіч Ю.Г.
9.00-9.45
Ф-ў “Творчая майстэрня”
6 клас
Кабінет №1
Ракевіч Н.А.
11.00-12.30
Спартыўныя заняткі “Нескучная субота”
1-11 класы
в. Вострава
Панасік А.В.
10.00-11.00
Гульня-практыкум “Што такое ВРЗ і грып: як не захварэць”
1-5  класы
Кабінет №12
Шляшка В.Л.
11.00-12.00
Спаборніцтвы «Характар, стараннасць, вынік»
6-10  класы
Кабінет №6, стадыён
Генюш М.Ю.
9.00.-14.00
Вучэбныя заняткі
11 клас
Дзярэчынскі ВВК
Настаўнікі-прадметнікі
15.00-17.00
Гурток “Спартыўны”
8-11 класы
Спартыўны пакой
Кавалевіч А.М.
                                                                         Работа СППС
8.00-9.00
Кансультацыйная субота
Бацькі
Кабінет № 21
Панасік А.В.
9.00-10.00
Карэкцыйныя заняткі з вучнямі АПФР
Вучні школы
Кабінет № 21
Панасік А.В.

Рэжым работы камп’ютарнага кабінета ў шосты школьны дзень

9.00 - 13.00 ( Марчанка А.А.)

        10.02.2018      
      Дзень здароўя    
Час
Мерапрыемства
Удзельнікі
Месца правядзення
Адказныя
9.00-10.00
Гурток “Музейныя старонкі”
7-8 класы
Кабінет №14, музей
Марчанка А.А.
9.00-9.45.
Ф-ў “Творчая майстэрня”
6 клас
Кабінет №1
Ракевіч Н.А.
09.00-11.00
Спартыўныя заняткі “Нескучная субота”
1-11 класы
в. Вострава
Снітко Н.П.
9.00-9.45.
Спаборніцтвы”“Вяселы звонкі мячык”
1-5 класы
Кабінет №6
Кароза А.В.
10.00-11.00
Зімовае шматбор’е “Здароўе”
6-10 класы
Кабінет №6
Бурак В.І.
10.00-11.00
Зімовыя гульні на свежым паветры
1-5 класы
Тэрыторыя школы
Кароза А.В.
11.00-12.00
Конкурсная праграма “Зімовыя забавы”
6-10 класы
Тэрыторыя школы
Бурак В.І.
Кароза А.В.
9.00.-14.00
Вучэбныя заняткі
11 клас
Дзярэчынскі ВВК
Настаўнікі-прадметнікі
15.00-17.00
Гурток “Спартыўны”
8-11 класы
Спартыўны пакой
Кавалевіч А.М.
                                                             Работа СППС
8.00-9.00
Кансультацыйная субота
Бацькі
Кабінет № 21
Панасік А.В.
9.00-10.00
Карэкцыйныя заняткі з вучнямі АПФР
Вучні школы
Кабінет № 21
Панасік А.В.
Раённыя мерапрыемствы
10.00-12.00
Спартыўны турнір, прысвечаны Дню юнага героя-антыфашыста
Вучні 6-7 класа
АЛ “Блакітная хваля”
Генюш М.Ю.
Рэжым работы камп’ютарнага кабінета ў шосты школьны дзень
9.00 - 13.00 ( Марчанка А.А.)

27.01.2018

Дзень добрых спраў і творчых забаў

Час
Мерапрыемства
Удзельнікі
Месца правядзення
Адказныя
8.00-9.00
Гурток “Авіямадэліраванне”
6-10 класы
Кабінет №7
Палховіч Ю.Г.
9.00-10.00
Гурток “Музейныя старонкі”
7-8 класы
Кабінет №14, музей
Марчанка А.А.
9.00-11.00
Гурток “Разьба па дрэву”
6-10 класы
Кабінет №7
Палховіч Ю.Г.
9.00-9.45.
Ф-ў “Творчая майстэрня”
6 клас
Кабінет №1
Ракевіч Н.А.
09.00-11.00
Спартыўныя заняткі “Нескучная субота”
1-11 класы
в. Вострава
Ракевіч В.І.
9.00-9.45.
Інтэлектуальныя гульні “Я пазнаю свет”
1-5 класы
Кабінет №12
Генюш М.Ю.
10.00 -11.00
Гульня “Разумкі і разумніцы”
6- 10 класы
Кабінет № 9
Худзяева М.М.
11.00-12.00
Рухомыя гульні
1-5  класы
Кабінет № 6, стадыён
Генюш М.Ю.
11.00-12.00
Аперацыя “Пакарміце птушак”, “Чыстыя сцежкі”.
6-10 класы
Тэрыторыя школы
Худзяева М.М.
9.00.-14.00
Вучэбныя заняткі
11 клас
Дзярэчынскі ВВК
Настаўнікі-прадметнікі
15.00-17.00
Гурток “Спартыўны”
8-11 класы
Спартыўны пакой
Кавалевіч А.М.
                                                                         Работа СППС
8.00-9.00
Кансультацыйная субота
Бацькі
Кабінет № 21
Панасік А.В.
8.00-9.00
Карэкцыйныя заняткі з вучнямі АПФР
Вучні школы
Кабінет № 21
Панасік А.В.
Рэжым работы камп’ютарнага кабінета ў шосты школьны дзень
9.00 - 13.00 ( Марчанка А.А.)
20.01.2018
Дзень снегу
Час
Мерапрыемства
Удзельнікі
Месца правядзення
Адказныя
8.00-9.00
Гурток “Авіямадэліраванне”
6-10 класы
Кабінет №7
Палховіч Ю.Г.
9.00-10.00
Гурток “Музейныя старонкі”
7-8 класы
Кабінет №14, музей
Марчанка А.А.
9.00-11.00
Гурток “Разьба па дрэву”
6-10 класы
Кабінет №7
Палховіч Ю.Г.
9.00-9.45.
Ф-ў “Творчая майстэрня”
6 клас
Кабінет №1
Ракевіч Н.А.
09.00-11.00
Спартыўныя заняткі “Нескучная субота”
1-11 класы
в. Вострава
Шара А.У.
10.00-11.00
Гутарка з элементамі гульні «Агонь – сябар і вораг»
1-4 класы
Кабінет № 3
Нагула Ж.Г. 
10.00 -11.00
Гульня «Школа выратавальнікаў»
5- 10 класы
Спартыўнае памяшканне
Генюш М.Ю
11.00-12.00
Зімовыя гульні «У пошуках зімовых скарбаў”
1-10  класы
Спартыўнае памяшканне, стадыён
Нагула Ж.Г.
Генюш М.Ю.
9.00.-14.00
Вучэбныя заняткі
11 клас
Дзярэчынскі ВВК
Настаўнікі-прадметнікі
15.00-17.00
Гурток “Спартыўны”
8-11 класы
Спартыўны пакой
Кавалевіч А.М.
                                                                         Работа СППС
8.00-9.00
Кансультацыйная субота
Бацькі
Кабінет № 21
Панасік А.В.
8.00-9.00
Карэкцыйныя заняткі з вучнямі АПФР
Вучні школы
Кабінет № 21
Панасік А.В.
Рэжым работы камп’ютарнага кабінета ў шосты школьны дзень

9.00 - 13.00 ( Марчанка А.А.)

13.01. 2018 
Дзень здароўя
Час
Мерапрыемства
Удзельнікі
Месца правядзення
Адказныя
8.00-9.00
Гурток “Авіямадэліраванне”
6-10 класы
Кабінет №7
Палховіч Ю.Г.
9.00-10.00
Гурток “Музейныя старонкі”
7-8 класы
Кабінет №14, музей
Марчанка А.А.
9.00-11.00
Гурток “Разьба па дрэву”
6-10 класы
Кабінет №7
Палховіч Ю.Г.
9.00-9.45.
Ф-ў “Творчая майстэрня”
6 клас
Кабінет №1
Ракевіч Н.А.
09.00-11.00
Спартыўныя заняткі “Нескучная субота”
1-11 класы
в. Вострава
Генюш М.Ю.
9.00-9.45.
Спартыўны час “Зімовы марафон”
Члены клуба “Алімпіец”
Спартыўнае памяшканне
Бурак В.І.
10.00 -11.00
Шматбор’е дапрызыўнікоў “Юны Абаронца”
7- 10 класы
Кабінет № 12
Бурак В.І.
10.00-11.00
Гульнявая праграма “Бусы здароўя”
1-6  класы
Кабінет №
Панасік А.В.
9.00.-14.00
Вучэбныя заняткі
11 клас
Дзярэчынскі ВВК
Настаўнікі-прадметнікі
15.00-17.00
Гурток “Спартыўны”
8-11 класы
Спартыўны пакой
Кавалевіч А.М.
                                                                         Работа СППС
8.00-9.00
Кансультацыйная субота
Бацькі
Кабінет № 21
Панасік А.В.
8.00-9.00
Карэкцыйныя заняткі з вучнямі АПФР
Вучні школы
Кабінет № 21
Панасік А.В.
Раённыя мерапрыемствы
10.00-13.00
Спаборніцтвы па турызму і скалалазанню “Цкалядныя сустрэчы 2018”
вучні школы
СШ №3,
г.п. Зэльва
Кавалевіч А.М.
Рэжым работы камп’ютарнага кабінета ў шосты школьны дзень

9.00 - 13.00 ( Марчанка А.А.)

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.